YÜKLENİYOR

Hakkımızda

KLC FİLO KİRALAMA faaliyet gösterdiği enerji, gıda ve yapı sektörlerinde 20 yılı aşan tecrübe ve bilgiye sahiptir. Uzun bir geçmişe sahip olan firmamız edindiği bilgi, birikim ve tecrübeyi operasyonel kiralama sektörüne yatırım yaparak değerlendirmeye karar vermiştir. KLC FİLO KİRALAMA kurulduğu günden itibaren uzun dönem filo kiralama konusunda uzman kadrosuyla ve geniş araç portföyü ile sorunsuz ve ekonomik çözümler üretmek için çalışmaya devam etmektedir.

KLC FİLO KİRALAMA müşterilerine verdiği değer ve zoru başarma azmi ile kısa sürede sektörde tanınmış ve bu prensipleri ile başarıya ulaştırmıştır. Ayrıca KLC FİLO KİRALAMA’nın değişmez prensipleri kaliteli hizmet, uygun fiyat ve müşterisine verdiği önem olmuştur. Uzun dönem filo kiralamada başarı ve memnuniyetin teminatı kalite ve dürüstlüktür mottosuyla çalışan KLC FİLO KİRALAMA, gösterdiğiniz samimi ilgiye ve desteğe teşekkür ederek sizlere günümüzde ve gelecekte hizmet sunmaya devam edecektir.

 

Vizyon

Kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize maksimum fayda sağlayarak filo yönetimi konusunda lider şirket olmaktır.

 

Misyon

Filo çözümlerinde kurumsal yapımızla üst düzey hizmet sunarak başarılı faaliyetler gerçekleştirmektir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yenilikçi, dinamik ve doğru planlamalar yaparak sizi hedefinize ulaştırmaktır.